מותג FUJIFILM

אין איש שאיננו מכיר או שמע על המותג של פוג’יפילם.

Fujifilm פעילה בענפים שונים ורבים לרבות צילום, הדמיה, הדפסה ואף שירותי בריאות.

החברה עם זאת, ידועה בעיקר בזכות המצלמות וציוד הצילום הנלווה שלה, שהפך במרוצת השנים למילה נרדפת לאיכות בקרב כל אנשי המקצוע וחובבי הצילום כאחד.

החברה החלה את דרכה בשנת 1934, ובמשך עשרות שנים נטלה כחלק בתחום הפקות הסרטים. היה זה בשנות ה-80 וכל שכן בשנות ה-90, הפוג’יפילם הרחיבה את תחומי עיסוקיה והפכה לשחקנית מרכזית בתעשיית הצילום וההדמייה.

מצלמות FUJIFILM

אם ישנו דבר מה בו פוג’יפילם ידועה בו יותר מכול, הרי שאלו המצלמות האיכותיות שלה, העדשות והמוצרים הנלווים.

החברה מייצרת מגוון רחב של מצלמות דיגיטליות, הן המתאימות עבור הקהל המקצועי והן המתאימות עבור חובבי הצילום, מאלו שעושים את דריסת רגלם הראשונה בתחום ועד לחובבי צילום מושבעים ומיומנים.

מקרנים של פוג’יפילם

כחלק מהיותה חברה המובילה בתחום המכשור הוויזואלי, היה זה עניין של זמן עד ש-Fujifilm החלה לספק פתרונות טכנולוגיים וויזואליים גם בתחום המקרנים.

מקרני פוג’י ידועים באיכותם וברזולוציה הגבוהה, כמו גם בפתרונות טכנולוגיים נוספים אשר נועדו לספק ללקוחותיה את הנוחיות המרבית וחוויית משתמש קפדנית.

טכנולוגיה

החברה ידועה גם במחויבויותיה הקפדניות למחקר ולחדשנות, תוך שהיא משקיעה באופן ניכר בתחום המחקר והפיתוח.

כל אלו הובילו אותה לעמוד בחזית הטכנולוגית בין היתר לש מוצרי הדמייה שונים, דבר אשר הקנה לה דריסת רגל משמעותית בתעשייה הרפואית עם ציוד הדמיה רפואי לרבות מכונות רנטגן ומערכות דימות.

התייעצו איתנו

אנו ב-ViewCenter מתמחים בפתרונות ווידאו ומולטימדיה.

באתרנו תוכלו להתרשם ממגוון מוצרי הצילום של Fujifilm, ובכל שאלה והתייעצות אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר.

הצוות הטכני ישמח לעמוד לשירותכם בכול.

Smiling customer service executive working in call center

צור קשר עם נציג

למרכז הזמנות

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?