ציוד לפודקאסט

החלטתם שאתם רוצים להקים פודקאסט משלכם? ההתלהבות בשיאה ו… רגע, אבל איזה ציוד אנחנו צריכים כדי להרים את כל ההפקה? ב-View Center נוכל לעשות לכם הרבה סדר בנושא.

קודם כל – אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו וניתן לכם ייעוץ טכני מקיף. ולצד זאת, גיבשנו כאן כמה חבילות מוצרים לפודקאסט שיאפשרו לכם לקפוץ אל המים העמוקים ולשדר לקהל המאזינים.

מעוניינים לשדר עם תפאורה שלמה? גם כאן יש לנו את המענה המקיף עבורכם, עם ציוד מסך ירוק, תאורה רציפה, מיקרופונים אלחוטיים וחוטיים, חצובות, טלפרופמטרים וכל מה שאתם למעשה זקוקים לו כדי להקים אולפן שידורים עצמאי ממש אצלכם בבית או במשרד.

הציוד שאנו מתאימים ללקוחותינו מתאים ליוצרי פודקאסטים, לבלוגרים ומשפיענים, חובבי בישול ומתכונאים שמשדרים לקהל הרחב, מוזיקאים המבקשים להציג את היכולות שלהם לקהל הרחב ועוד.

המיקרופון שלכם (ואנחנו לא במקרה מתעכבים עליו ראשון)

בואו נודה באמת, בסופו של דבר אם תשדרו לצופים שלכם גם באיכות פול HD ולא ב-4K, ייתכן מאוד שהם עדיין יצפו בכם ויתרשמו מכם. אך על סאונד? וכל שכן בפודקאסט? לא מתפשרים ולו על הפיפס הקטן ביותר.

מיקרופון איכותי לשמע איכותי הוא האביזר הבסיסי והחשוב ביותר. מאזינים שיתקשו להבין אתכם או יזכו לשמע ‘צורם’ ולא נעים, ייתכן מאוד שירימו ידיים ויוותרו על החוויה.

בחבילות שירנו, שמנו דגש על מיקרופונים איכותיים המותאמים למגוון תנאים אקוסטיים.

האם צריך כרטיס קול?

שימו לב שאצלנו בחבילה הכוללת יש מיקסר שלמעשה מייתר את הצורך בכרטיס קול.

עם זאת, במידה ואתם בוחרים בציוד פרטני יותר ללא מיקסר, בהחלט צריך להצטייד בכרטיס קול, ניתן למצוא דגמים מצוינים ובמחירים נוחים.

שימו לב שכרטיסי קול מגיעים בדגמים שחלקם מאפשרים חיבור למיקרופון אחד בלבד, וישנם בדגמים מעט יותר יקרים אך שמגיעים עם חיבורים לשני מיקרופונים ומאפשרים להקליט כל אחד מן הדוברים בערוץ אחר. 

אוזניות ואבזור נוסף

אביזרים נוספים וחשובים הם כמובן זוג אוזניות שיאפשר לכם לשמוע את עצמכם ולשמוע את האנשים לצידכם בצורה נוחה ונטולת כל רעשי רקע.

גם באוזניות חשוב לבחור נכון, ושימו לב שישנן אוזניות גדולות המכסות את האוזניים אך שלא מספקות את הנוחיות המירבית ומעט מכאיבות. מומלץ לבחור באוזניות ממותגים שרכשו לעצמם אמינות ובנו לעצמם מוניטין.

בין אם אתם נעזרים במיקסר ובין אם בכרטיס קול, כמובן שיש להצטייד במתאם חיבור לאוזניות, ואם אתם לא משתמשים במיקרופונים USB אלא על כבלים רגילים אז גם כבלים XLR.

ציוד היקפי

חצובה שתאפשר לכם לשדר את עצמכם בעת הפודקאסט, תאורה רציפה שתבטיח אור דמוי אור טבעי ואחיד, מסך ירוק במידה ואתם מבקשים לערוך שידורים מתקדמים יותר עם אפקטים וויזואליים ולאלו מכם שרוצים לשדר טקסטים מוכנים, הרי שגם טלפרומפטר – ואת כל אלו תוכלו למצוא כאן אצלנו בוויו סנטר.

בכל שאלה והתייעצות ניתן להתייעץ איתנו, ונשמח לתת שירות.

Smiling customer service executive working in call center

צור קשר עם נציג

למרכז הזמנות

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?