מקרן מומלץ לכיתה

מקרנים מומלצים לבית הספר הפכו למרכז הכיתה ללמידה דיגיטלית. אבל, עם מגוון ענק של מקרנים זמינים, כל המקרנים לבית הספר אינם שווים במחירם ובמפרט לכן, הרכבנו יסוד שיעזור לך לבחור את המקרן המתאים למיקום הנכון בבית הספר שלך.

 

מקרני כיתות מסורתיים, מקרנים לאולמות ולהרצאות, מקרנים ניידים זעירים שיכולים להפוך חדרים לכיתות לימוד ומקרנים אינטראקטיביים להקרנה קצרה המאפשרים סימון של תמונות על הלוח, יש מקרן לכל מטרה לבית הספר.

לאחר שנעבור על כל קטגוריה על פי צרכי בית הספר , נבחן את השאלות של בהירות, רזולוציה, התאמות תמונה, חיבורים, אינטראקטיביות, רשתות, תוכנות ועוד.

מקרנים מסורתיים לכיתה

מרבית המקרנים לבית הספר הם מכשירים קונבנציונליים עם הקרנה מרחוק שכמעט תמיד מותקנים עם מתקן למקרן מהתקרה. עם היכולת להקרין על מסך לגודל של 86 עד 100 אינטש .

במטרה לספק תצוגה טובה של השיעור לכל תלמיד, המקרנים העדכניים יספקו את הבהירות ליותר מ-3,500 ANSI לומן. לתמונה בהירה עם אורות החדר דולקים.

למקרני הכיתה של היום יהיו לפחות יציאת HDMI אחת, וכנראה VGA-in and-out כמו גם חיבורי שמע. ישנם מקרנים עם חיבור ל-WI FI ע”י כונן שרוכשים בנפרד לחיבור לאינטרנט.

הדגש במקרנים לכיתה יהיה מחיר נמוך יותר כי לא נדרשת רזולוציות גבוהות של מקרן 4K או מקרן Full HD כי המטרה היא הצגת מצגות ולא חוויית צפייה בקולנוע . המקרנים יהיו לרוב באיכות (1024×768) ו-WXGA (1280×800)  או (1920×1080) או WUXGA (1920×1200.

להלן כמה דגמים נבחרים כדי לתת לך מושג מסוים על מגוון המקרנים הזמינים לכיתה:

מקרן אפסון EB-E01 EPSON

מקרן אופטומה Optoma X371

מקרן VIVITEK DX273

במוסדות לימוד רבים נפוץ מאוד גם מקרנים המסוגלים להקרין במרחק קצר מאוד של פחות ממטר אחד מבלי להתפשר על גודל המסך למקרן מקרנים אלו נקראים מקרן למרחק קצר והיתרון הגדול בשימוש בהם כאשר יש מגבלה של מקום .כמו הדגמים

מקרן למרחק קצר OPTOMA W309ST

מקרן להקרנה קרובה OPTOMA W330UST

מקרן ZU500STE

VIEWCENTER מציעה שילוב גדול של מקרנים דיגיטליים לחינוך המציעים למורים שימוש קליל במקרנים עוצמתיים ואמינות שיא בלימוד הכיתה, כמו גם מתן עזרה  ללמידה חזותית. תיק החינוך האינטראקטיבי מציע תכונות וחידושים רבים, כמו טכנולוגיית מקרן תלת מימד, והוא זמין במגוון מקרנים איכותיים שתמצאו אצלנו בקטגוריה הזו של מקרן לכיתה.

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?