הגרסה החדשה והמתקדמת למצלמת One R של חברת INSTA360

חברת Insta360 הוקמה בשנת 2015 מתוך חזון לייצר מצלמה 360 שתאפשר לצלם חוויות ותאפשר לחלוק עם אנשים מכל העולם חוויות ורגעים נהדרים עם אנשים בכל מקום בעולם ולא רק תמונות או סרטוני וידאו רגילים, אלא רגעים מלאים וסוחפים.מאז החברה לא מפסיקה לייצר דגמים רבים ומוצלחים למצלמות 360 ומצלמות אקסטרים.

כשנתיים מאז חברת Insta360 השיקה את הדגם המוצלח למצלמת האקסטרים מדגם One R חשפה זה עתה את היורשת האמיתית של מצלמת הפעולה המצליחה, מדגם מצלמת אקסטרים Edition Insta360 One RS 1-Inch  דגם עם המון הבדלים עיקריים שכדאי לדעת עליהם אם ברצונכם לשדרג.

ה-Insta360 One R משך את תשומת ליבנו הודות לעיצוב המודולרי שלו, עם תפיסה של החלפת חלקים ושינוי על פי צרכי המשתמש. הרעיון הכללי בתצורות עדיין נותרה חלק מהותי בדגם המחליף-Insta360 One RS.

שני הדגמים,ה-One R וה-One RS נראות כמעט זהות אך ישנם כמה שינויים גדולים שחלו מתחת למכסה המנוע.

איכות הוידאו : ה-One R יכול לצלם ברזולוציות מרובות, כאשר קצב הפריימים המרבי מגיע ל-200 פריימים לשנייה ב Full HD-1080p, ורזולוציית האמצע של 2.7K מגיעה ל-100 פריימים לשנייה וצילום וידאו ב-4K במהירות של 30 או 60 פריימים לשנייה.

תמיכה ב-HDR, עם מצבי Time Lapse ו-TimeShift זמינים ומעבר למה שחדש, ה-One RS יכול לצלם באיכות -6K ב-24 או 25fps, שזה קפיצה עצומה ברזולוציה בהשוואה לקודמו, ועדיין יש לך אפשרות לצלם ב-4K ב-60fps.

Insta360 One RS בעלת תכונה חדשה, Active HDR, המבטיחה שהמצלמה תישאר יציבה גם בזמן צילום וידאו בתנועה.

יתר על כן, ה-One RS כולל ייצוב FlowState, ייצוב משופר המאפשר למשתמשים לשתף תוכן בזווית רחבה ללא צורך בעיבוד הצילומים באפליקציית Insta360.

באותו אופן כמו ה-One R, ניתן להשתמש ב-One RS כדי לצלם סרטון 5.7K ב-360 מעלות כאשר מצלמת 360 מותקנת. צילום 360 נותן את האפשרות לבחור את הזוויות האהובות עליכם ולייצא אותן כסרטון שטוח.

נראה שה-Insta360 One RS השתפר בהשוואה לקודמו, עם עדשת 48 מגה-פיקסל במקום 12MP הקודמת. יותר מגה פיקסל יאפשרו צילומים מפורטים יותר שעדיין ייראו חדים לאחר שתבצעו זום או חיתוך של התמונה, כלומר ה-One RS יצלם תמונות טובות יותר מה-One R.

 

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?