מצלמת Fujifilm APS-C הבאה תהיה ה-X-H2

על פי שמועות מצלמת Fujifilm APS-C הבאה תהיה ה-X-H2, שתוכרז רק בתחילת 2022.המצלמה תהיה בעלת חיישן חדש המסוגל לעשות סרטון באיכות 8K,אך לא ידוע על זה הרבה יותר בשלב זה. מה יהיה החיישן החדש? איזה מפרט יהיה לו?  לאף אחד מחוץ לפוג’יפילם אין מושג.

שמועות אומרות שהחיישן הבא יהיה מסוג X-Trans . IV. מכיוון ש-Fujifilm פיתחה עדשות חדות יותר עם יותר, הם מכוונים לחיישן ברזולוציה גבוהה יותר (למעשה, הם אמרו את זה).

ייתכן שהחיישן החדש של הפוג’יפילם X-H2 לא יהיה X-Trans, או לפחות לא של Sony X-Trans. Fujifilm שיתפה פעולה עם סמסונג כדי ליצור את טכנולוגיית ISOCELL שבה משתמשת סמסונג במצלמות הסלולר שלה. בהסבר פשוט מדי, ISOCELL מאפשר לפיקסלים ללכוד אור בצורה מדויקת יותר, מה שאומר שפיקסלים קטנים יותר פועלים כמו פיקסלים גדולים יותר. סמסונג משתמשת ב-ISOCELL בשילוב עם Pixel Binning (“Tetracell”), טכנולוגיה המשתמשת בקבוצת פיקסלים כדי לפעול כפיקסל גדול יותר עבור טווח דינמי משופר וביצועי ISO גבוהים. טכנולוגיה זו מאפשרת לחיישני טלפון סלולרי זעירים לבצע ביצועים טובים יותר ממה שהם צריכים. מדוע לא ניתן ליישם את זה על חיישנים גדולים יותר? זוכרים שלסמסונג היה פעם חיישן 28 מגה-פיקסל APS-C עטור שבחים לפני שקו מצלמות ה-NX שלהם התבטל לפתע? אולי Fujifilm וסמסונג ישתפו פעולה כדי להביא חלק מטכנולוגיית החיישנים החדשנית של סמסונג למצלמות Fujifilm.

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?