חברת VIVITEK משיקה מסכים אינטראקטיביים חדשים

חברת Vivitek הודיעה על קו של שלשה מסכי מגע אינטראקטיביים חדשים מסדרת NovoTouch שיציעו תצוגת All-in-One משופרת, ברזולוציית 4K   שתכלול יכולות מגע, שיתוף אלחוטי שילוט דיגיטלי ויכולות וועידה ZOOM TEEMS  ו –SKYPE   במכשיר אחד.

הסדרה מגיעה בשלשה גדלים : “65, “75 ו- “86

דגמים אלה נותנים מענה לצרכים של משתמשים ארגוניים וחינוכיים, ומעניקים למשתמשים אפשרות לבחור בין מצבים ארגוניים או חינוכיים כדי להבטיח חוויה המותאמת לצרכים הייחודיים שלהם. בדומה לשאר דגמיה המוצלחים של החברה, גם בסדרה זו המעבר החלק בין מצבי השיתוף מאפשר חווית שימוש מיטבי עם או בלי שימוש ביכולות המגע של הצג .

חווית משתמש אינטראקטיבית במהלך פגישות, תוך שימוש בתכונות השילוט להצגת הודעות בטיחות והודעות של החברה בכל זמן בו לא מתנהלת ישיבה. כל מסכי ה- NovoTouch ממשיכים ליהנות מהיתרונות המלאים הנלווים לגישת ה- Novo Ecosystem של Vivitek של דרך פשוטה ומרכזית להתחברות והתממשקות, עם מוצרים מאובטחים ומשולבים בקלות וללא קשיים.

הסדרה החדשה של NovoTouch מתאימה היטב לחינוך ויישומים ארגוניים:

עבור אנשי חינוך, NovoTouch מצויד בתוכנה הכוללת לוח לבן, מצגת אלחוטית, הקלטת מסך ו- G-Suite,  כל אלה הם כלים חיוניים להקל על ההוראה והלמידה. בנוסף, ניתן להתקין אפליקציות לחינוך נוסף (כגון Canvas, Blackboard וכו ‘) החנות האפליקציות של גוגל שמוטמעת במסך בזכות שיתוף פעולה בין החברות דבר המאפשר התאמה מרבית של המסך לצרכי המשתמש .

המשתמשים יכולים לחבר מודול OPS סטנדרטי של Windows או מחשב חיצוני כדי להביא את סביבת Windows המוכרת ל- NovoTouch באופן מיידי.וכמו כן להשתמש ביישומי ועידת וידאו כמו ZOOM,SKYPE,TEEMS וכו’

המשתמשים ייהנו מתגובת מסך המגע המהירה יותר של פאנל ה- NovoTouch,  מה שיגרום לחוויה חלקה יותר, ומאפשרת קווי מתאר דקים יותר. למסכים מסדרה זאת טכנולוגיית פאנל עדכנית ביותר של IPS-ADS,  שתוכננה לספק איכות תמונה מבריקה עם משטח עמיד נגד סנוור וזווית ראייה של 178 מעלות. נוסף על כך, ממשק המשתמש הגרפי ( GUI) מוצג ברזולוציית 4K ומספק חוויית צפייה חדה וברורה מכל זווית צפייה.

קו המסכים החדש מעודכן טכנולוגית ומציע את עדכוני המערכת העדכניים ביותר והם כוללים את אנדרואיד 8.0 ו- Google G-suite המותקנות מראש.

מתחייבים למחירים תחרותיים

השאירו פרטים ואנו נשתדל לחזור בהקדם האפשרי:

Open chat
היי, איך נוכל לעזור ?